میتسوبیشی

صد‌ها سال است که صنایع مختلف را تجربه کردیم و به این نتیجه رسیدیم که طراحی، مهندسی و ساخت خودروها تخصص ماست. هدف تولید بهترین و با کیفیت‌ترین خودروها در کارکنان ما، خودروهای ما و هر کاری که ما انجام می‌دهیم وجود دارد.

شرکت میتسوبیشی موتورز، شرکتی چند ملیتی در صنعت خودروسازی است که در محله میناتو توکیو ژاپن واقع شده است. خودروهای این کمپانی در سراسر دنیا توزیع می‌شوند. کسب رضایت مشتریان در میتسوبیشی موتورز ارزشمند‌ترین هدف است. این هدف باعث شده که شرکت میتسوبیشی به عنوان شرکتی خوشنام در سراسر دنیا شناخته شده باشد. لذت رانندگی و ایمنی دو اصلی هستند که در تمامی طراحی‌های مفهومی این شرکت به چشم می‌خورند.

شرکت آرین موتور پویا یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ هلدینگ خودروسازی آرین سرمایه است که به طور انحصاری واردات و پخش خودروهای میتسوبیشی را در ایران بر عهده دارد. شرکت آرین موتور با استفاده از منابع مالی، متخصصین حرفه‌ای و رویکردهای مدیریتی جدید در سال ۲۰۱۰ به منظور خدمت‌رسانی به ایرانیان تاسیس شده است.خوشبختانه در طول این سال‌ها این مجموعه توانسته است تا روابط خوبی با مشتریان خود برقرار کند و آن‌ّها را از خدمات خود راضی نگه دارد.