جک

JAC یک شرکت خودروسازی وسیع است که تحت عنوان یک نام تجاری مستقل در کشور چین است.
کارخانه خودروسازی JAC در سال ۱۹۶۴ تاسیس شده است و در سال ۲۰۰۱ در لیست اوراق بهادار شانگهای ثبت شد. برند JAC خود را به کنترل کیفیت دقیق و توسعه مداوم ملزم می‌داند. برای همین منظور اتاق بازرگانی کشور چین به کارخانه JAC لقب‌هایی چون { برندی توصیه شده برای صادرات}، {رقابتی‌ترین برند در بازار}، {دارای معافیت از بازرسی در صادرات}،‌ {برنده کیفیت برتر ملی} داده است.

در حال حاضر برند JAC محصولات خود را به نواحی مختلفی چون آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیا صادر کرده است و همچنین توانسته است روابط دوستانه‌ای با بیش از ۱۳۰ کشور دنیا برقرار کند.
علاوه بر این، JAC بیش از ۱۰۰ نمایندگی فروش و تعمیر و ۱۹ کارخانه تولید در خارج از کشور چین دارد. در بازار بین‌الملی JAC توانسته است خود را هم در خودروهای تجاری و هم خودروهای شخصی مطرح کند که تاثیر مثبت زیادی بر دیدگاه‌ مردم دنیا نسبت به این کارخانه و همچنین خودروهای چینی دارد.

شرکت آرین دیزل به عنوان نمایندگی رسمی پخش خودروهای سبک تجاری JAC در ایران فعالیت می‌کند. شرکت آرین دیزل به عنوان یکی از شرکت‌های تابع هلدینگ آرین سرمایه قصد دارد تا فروش و خدمات خودروهای سبک تجاری برند JAC را به طور انحصاری در اختیار بگیرد و بتواند با استفاده از تیم‌ّای حرفه‌ای و با تجربه و همچنین با مدیریت تخصصی، بالاترین سطح استاندارد برند JAC را در ایران عرضه کند.