گردهمایی سالانه کارکنان آرین موتور

مراسم سالانه عاملیت‌های آرین موتور در ماه آپریل برگزار شد؛ این مراسم که در هتل اسپیناس تهران به سرانجام رسید، هدف خاصی را دنبال می‌کرد که آن نحوه ارائه خدمات بهتر به مشتریان بود.این مراسم با سخنرانی آقای بی‌ریا مدیر عامل شرکت آرین موتور و همچنین پخش یک کلیپ ویدئویی از اهداف و دست‌آورد‌های این شرکت آغاز گردید.
قبل از یک وقفه کوتاه در مراسم، آقای سیفی و آقای مزینانی اقدام به ارائه تجزیه و تحلیل‌های آماری در خصوص عملکرد شرکت آرین موتور در سال 1395 کردند. بعد از وقفه صورت گرفته در مراسم، از پلتفرم جدید Incadea در مورد CRM شرکت آرین موتور رونمایی شد و ویژگی‌ها و خصوصیات پلتفرم جدید به تمام عاملیت‌هایی که در مراسم حضور داشتند، نشان داده شد.
آقای شکوهی و کمپانی کاسترول بعد از همه سخنرانی‌هایی انجام دادند تا به نحوی تمام سخنرانی‌های انجام شده را جمع‌آوری کرده باشند.
قبل از اینکه به شعبات برتر آرین موتور جوایزی اهدا شود، برخی از محصولات منحصر به فرد میتسوبیشی مانند میتسوبیشی لنسر و میتسوبیشی اوتلندر به وسیله کلیپ‌های ویدئویی خاص خود به نمایش درآمدند.
ما امیدواریم که این گردهمایی‌ها به ما و عاملیت‌هایمان کمک کنند تا یک ارتباط آموزنده و مفید برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان بوجود بیاید.

روز DS
قبلی
1397 arian sarmaye plan برنامه‌های گروه آرین در سال ۱۳۹۷
مهمترین برنامه‌های گروه آرین در سال ۱۳۹۷
بعدی

نظر دهید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های ضروری با ستاره مشخص شده اند.